Batoh Doldy X-Travel 60 + 10 lady

Umístění: Batohy, nosítka a jiná zavazadla » Batohy nad 60 litrů

Výrobce: Doldy
Záruka: 2 roky

Dámská verze dvoukomorového batohu Doldy X-Travel, který kombinuje vrchní, spodní a přední plnění, čímž zajišťuje dokonalý přístup k nákladu.

Batoh Doldy X-Travel 60 + 10 lady je vyroben z odolných a trvanlivých materiálů a jeho střih je přizpůsoben anatomii ženského těla. Vrchní část batohu je výškově stavitelná, ale také odjímatelná.

S batohem Doldy X-Travel 60 + 10 lady projdete nejen po rovině, do kopce, z kopce, ale i přes skály...Technické detaily batohu Doldy X-Travel 60 + 10 lady:


 

Zádový systém batohu Doldy X-Travel 60 + 10 lady:

SNZS I - je zádový systém, který umožňuje měnit vzdálenost mezi uchycením ramenních popruhů a bederním pásem velmi jednoduše a rychle pomocí průvlečných suchých zipů, což umožňuje optimální nastavení zádového systému pro všechny typy postav. Systém zahrnuje 2 ergonomicky tvarované duralové výztuhy, ergonomicky tvarované vyztužené ramenní popruhy ve tvaru S, prsní úvaz, vyztužený bederní pás, spodní a vrchní stabilizační popruhy, přičemž všechny části jsou podšity tkaninou Tebox, což zaručuje dobré odvětrání zad.

Materiály batohu Doldy X-Travel 60 + 10 lady:

Asymtex - je nový velmi pevný a lehný nylonový materiál. Díky speciálnímu asymetrickému způsobu tkaní je velmi pevný jak v trhu a střihu, tak proti proražení. Zátěr nové generace Heavy PU společně s velmi kvalitní vodoodpudivou úpravou zaručují výborné vlastnosti i v extrémních podnímkách.

Codra - je látka z polyesterových vláken zatřená polyuretanem. Velmi dobrá trvanlivost, odolnost v trhu a výborná vodoodpudivost zaručují velkou pevnost a trvanlivost výrobků.

YKK - voděodolné zipy od nejlepšího světového výrobce. Tyto zipy zaručují perfektní účinnost a velmi dlouhou trvanlivost.

SBS - elmi kvalitní spirálové a nepromokavé zipy od renomovaného světového výrobce.

Duraflex - a namáhaných místech jsou použity spony od nejlepších světových výrobců plastů. Tyto spony použitím nejkvalitnějších materiálů a konstrukce odolávají i v nejnáročnějších podmínkách.


Technické parametry

Materiál:Asymtex, Codra
Zádový systém:SNZS I
Zipy a spony:YKK, SBS, Duraflex
Objem:60 + 10 l
Hmotnost:1.950 g

Fotogalerie

Batoh Doldy X-Travel 60 + 10 lady Batoh Doldy X-Travel 60 + 10 lady
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační

Ceník

Kód produktuPopisDostupnostPůvodní cenaNaše cena 
modráBatoh Doldy X-Travel 60 + 10 lady, barva modrádo týdne3.570 Kč3.210 Kč

K produktu doporučujeme

Hortez - Batoh Doldy X-Travel 60 + 10 lady : Hortez sport - specialista na outdoor