Batoh Doldy Pumori TR 65

Umístění: Batohy, nosítka a jiná zavazadla » Batohy nad 60 litrů

Výrobce: Doldy
Záruka: 2 roky

Nejnovější pokračovatel legendární řady ruksaků Doldy Pumori s novou konstrukcí zádového systému a dalšími vychytávkami pro Vaše pohodové výšlapy do terénu...

Nová konstrukce zádového systemu, nový tvar, nové kapsy, nový přístup do hlavní části a trvanlivý materiál s perfektní vodoodpudivostí a výbornou pevnost v trhu dělají z batohu Doldy Pumori TR 65 Cordura skutečně nejlepší volbu pro expediční lezení, cestování, dlouhodobé pobyty v přírodě (a)nebo turistické výstupy.

 

Technické detaily batohu Doldy Pumori TR 65:

 

 

 

Zádový systém batohu Doldy Pumori TR 65:

QUICK FIT SYSTEM (QFS) - Nejnovější zádový systém od firmy Doldy. Díky nové konstrukci umožňuje velmi rychlou a snadnou změnu výšky ramenních popruhů ve velkém rozsahu, což zaručuje pohodlné použití téměř pro každou velikost postavy. Zádový systém je díky tvarovaným ramenním popruhům, které jsou přímo zavěšeny na dvou duralových výztuhách a díky úplně novému tvaru a konstrukci bederního pásu velmi stabilní a pohodlný. Dvě ergonomicky tvarované duralové výztuhy. Ergonomicky tvarované vyztužené ramenní popruhy ve tvaru S zavěšené na výztuhách. Úplné nový vyztužený a polstrovaný bederní pás. Polstrovaný celoplošný zádový panel. Prsní úvaz. Spodní a vrchní stabilizační popruhy. Všechny části jsou podšity tkaninou Tebox, což zaručuje dobré odvětrání zad.

Materiál batohu Doldy Pumori TR 65:

Cordura - je jedním z klíčových prvků u nejkvalitnějších ruksaků. Vynikající trvanlivost, perfektní vodoodpudivost a výborná pevnost v trhu a proti proražení zaručuje velmi dlouhou životnost a mnoho let bezproblémového užívání ruksaku.

Asymtex - nový, velmi pevný a lehký nylonový materiál. Diky speciálnímu asymetrickému způsobu tkaní je velmi pevný jak v trhu a střihu, tak proti proražení. Zátěr nové generace Heavy PU společně s velmi kvalitní vodoodpudivou úpravou zaručují výborné vlastnosti i v extremních podmíkach.

YKK - voděodolné zipy od nejlepšího světového výrobce. Tyto zipy zaručují perfektní účinnost a velmi dlouhou trvanlivost.

SBS - elmi kvalitní spirálové a nepromokavé zipy od renomovaného světového výrobce.

Duraflex - a namáhaných místech jsou použity spony od nejlepších světových výrobců plastů. Tyto spony použitím nejkvalitnějších materiálů a konstrukce odolávají i v nejnáročnějších podmínkách.


Technické parametry

Materiál:Asymtex, Cordura
Zipy a spony:YKK, SBS, Duraflex
Zádový systém:Quick Fit System
Objem:65 l
Hmotnost:2.050 g

Fotogalerie

Batoh Doldy Pumori TR 65 Batoh Doldy Pumori TR 65 Batoh Doldy Pumori TR 65
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační

Ceník

Kód produktuPopisDostupnostPůvodní cenaNaše cena 
černáBatoh Doldy Pumori TR 65, barva černádo týdne4.150 Kč3.735 Kč
modráBatoh Doldy Pumori TR 65 , barva modrádo týdne4.150 Kč3.750 Kč

K produktu doporučujeme

Hortez - Batoh Doldy Pumori TR 65 : Hortez sport - specialista na outdoor