Stan Coleman Darwin 3

Umístění: Stany, přístřešky a rybářské bivaky » Stany turistické (1 až 4 osoby)

Výrobce: Coleman
Záruka: 3 roky

Spolehlivý turistický stan z řady Coleman Outdoor je ideální volbou pro začínající či občasné turisty, nebo návštěvníky letních festivalů. Hodí se především na krátkodobé kempování, nenáročnou turistiku a třeba i oblíbené sjíždění řek.

Tento samonosný, dvouplášťový stan Coleman Darwin 3 je základní variantou stanů Coleman. Nabízí Vám dostatek vnitřního prostoru na minimu zabrané plochy. Jednoduchá konstrukce vzniklá zkřížením dvou nosných prutů a je postavena během několika vteřin. K té se nacvaká ložnice a poté stačí již jen přehodit tropiko. Před vchodem do ložnice je malá apsida, umožňující chránění Vaší bagáže před nepřízní počasí. V případě vaření Vám apsida vytvoří také potřebné závětří. V ložnici stanu Coleman Darwin 3 naleznou dostatek místa dva nocležníci a do předsíňky se vejdou bez problémů dva velké batohy. Díky dvěma ventilačním otvorům v kopuli stanu je uvnitř neustále čerstvý vzduch. Tento stan tak nabízí možnost vyrazit do přírody s kvalitním stanem za vynikající cenu. Stan Coleman Darwin 3 je samonosný dvouplášťový stan s vnitřní konstrukcí. Konstrukce je vytvořená dvěma sklolaminátovými pruty o průmětu 7,9mm. Materiál vnitřního stanu (ložnice) je z jemného síťovaného polyesteru, který vyniká vysokou prodyšností. Podlážka v ložnici je vyrobena z pevného 100% nepromokavého polyethylenu. Vnější stan nebo-li tropiko je pak lehký polyester s polyuretanovým zátěrem o výši vodního sloupce 3000mm. Disponuje zároveň nehořlavou úpravou a UV ochranou proti slunečnímu záření.

 

Technická specifikace stanu Coleman Darwin 3:


 

Řada Outdoor:

Pokud hledáte snadno postavitelné a maximálně spolehlivé stany na krátké výlety do přírody, kempu či na festivaly, tak si zajisté vyberete z široké kolekce stany řady Outdoor. Všechny modely této řady se pyšní speciální úpravou UV GUARD®, zabraňujíci pronikání nebezpečného UV zářenía degradaci látky tropika. A´t už si vyberete klasickou kopulovou konstrukci, či prostorný tunel, tak se můžete spolehnout na kvalitu značky Coleman®.


DOPRAVA ZDARMA

Technické parametry

Počet osob:3
Vnější materiál:Polyester Tafetta 68D, PU zátěr, 3000mm, podlepené švy
Vnitřní materiál:prodyšný polyester + jemná síťovina
Podlážka:polyethylen 100% nepromokavý
Konstrukce:laminátové nosné pruty o průměru 7,9 mm
Rozměry postaveného stanu:1485 x 275 x 115 cm
Rozměry sbaleného stanu:50 x 16 x 16 cm
Hmotnost:3,4 kg

Fotogalerie

Stan Coleman Darwin 3 Stan Coleman Darwin 3 Stan Coleman Darwin 3 Stan Coleman Darwin 3
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační

Ceník

Kód produktuPopisDostupnostPůvodní cenaNaše cena 
uniStan Coleman Darwin 3do týdne1.999 Kč1.799 Kč

Videa

http://www.youtube.com/watch?v=0QqQNc6jGHw

Hortez - Stan Coleman Darwin 3 : Hortez sport - specialista na outdoor