Batoh Doldy Cerro 70

Umístění: Batohy, nosítka a jiná zavazadla » Batohy nad 60 litrů

Výrobce: Doldy
Záruka: 2 roky

Nový technický dvoukomorový batoh, který je využitelný jak na náročných expedicích, tak při běžném cestování nebo turistických výstupech.

Uplně nový zádový systém batohu Doldy Cerro 70, který umožňuje ještě pohodlnější použití a velmi jednoduchou změnu velikosti.

 

Technické detaily batohu Doldy Cerro 70:

 

 

Cordura - je jedním z klíčových prvků u nejkvalitnějších ruksaků. Vynikající trvanlivost, perfektní vodoodpudivost a výborná pevnost v trhu a proti proražení zaručuje velmi dlouhou životnost a mnoho let bezproblémového užívání ruksaku.

Asymtex - nový velmi pevný a lehný nylonový materiál. Díky speciálnímu asymetrickému způsobu tkaní je velmi pevný jak v trhu a střihu, tak proti proražení. Zátěr nové generace Heavy PU společně s velmi kvalitní vodoodpudivou úpravou zaručují výborné vlastnosti i v extrémních podnímkách.

QFS2 - nejnovější zádový systém vyvinutý naší firmou. Díky nové konstrukci umožňuje velmi rychlou změnu vzdálenosti mezi bederním pásem a ramenními popruhy ve velkém rozsahu, což zaručuje velmi jednoduché použití pro všechyn typy postav. Nový systém rozkládá více hmotnosti na bederní pás, tím je mošení batohu ještě pohodlnější. Dvě ergonomicky tvarované duralové výztuhy. Ergonomicky tvarované ramenní popruhy ve tvaru „S" zavěšené na duralových výztuhách. Vyztužený a polstrovaný bederní pás úplně nové konstruce, kterým prochází duralové výztuhy. Polstrovaný posuvný zádový panel. Prsní úvaz. Vrchní a spodní stabilizační popruhy. Všechny části jsou lemovány materiálem Tebox a Polyspun pro lepší odvětrání.

 


Technické parametry

Materiál:Cordura/ Asymtex
Zádový systém:OFS2
Zipy a spony:YKK/ Duraflex
Objem:70 l
Hmotnost:2207 g
Rozměry: cm
Barva:modrá, šedá

Fotogalerie

Batoh Doldy Cerro 70 Batoh Doldy Cerro 70 Batoh Doldy Cerro 70 Batoh Doldy Cerro 70 Batoh Doldy Cerro 70 Batoh Doldy Cerro 70
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační

Ceník

Kód produktuPopisDostupnostPůvodní cenaNaše cena 
modráBatoh Doldy Cerro 70, barva modrádo týdne4.130 Kč3.710 Kč
černáBatoh Doldy Cerro 70, barva černádo týdne4.130 Kč3.710 Kč
červenáBatoh Doldy Cerro 70, barva červenádo týdne4.130 Kč3.710 Kč

K produktu doporučujeme

Hortez - Batoh Doldy Cerro 70 : Hortez sport - specialista na outdoor