Batoh Doldy Nuovo 17

Umístění: Batohy, nosítka a jiná zavazadla » Batohy do 30 litrů

Výrobce: Doldy
Záruka: 2 roky

Jednokomorový batoh revolučního designu, vyrobený z kvalitních, odolných materiálů najde své uplatnění jak při cyklistice tak i ostatních sportech a turistice.

Hlavní komora batohu Doldy Nuovo 17 je přístupná zespodu i zvrchu, což velmi usnadňuje přístup k Vašim sbaleným věcem.

Batoh Doldy Nuovo 17 je "tvořen" pomocí nové technologie ULTRADRY, což je technologie budoucnosti, která používá vysokofrekvenční sváření materialů místo klasického šití. Díky této technologii a použití speciálních materiálů je batoh Doldy Nuovo 16 absolutně nepromokavý a zároveň jsou "švy" velmi pevné a elegantní.

 

Technické detaily batohu Doldy Nuovo 17:

 

Zádový systém:

Air System - je nový zádový systém, jenž zaručuje dokonalé rozložení nákladu a výborné odvětrání zad. Součástí je plastový panel, ergonomicky tvarovaná duralová výztuha, ergonomicky tvarované vyztužené ramenní popruhy ve tvaru S, prsní úvaz, vyztužený bederní pás, spodní a vrchní stabilizační popruhy, přičemž v šechny části jsou podšity tkaninou Tebox, což zaručuje dobré odvětrání zad.

Materiál:

Asymtex - je nový velmi pevný a lehný nylonový materiál. Díky speciálnímu asymetrickému způsobu tkaní je velmi pevný jak v trhu a střihu, tak proti proražení. Zátěr nové generace Heavy PU společně s velmi kvalitní vodoodpudivou úpravou zaručují výborné vlastnosti i v extrémních podnímkách.

Cordura - je jedním z klíčových prvků při výrobě batohů.  Velmi dobrá trvanlivost, odolnost v trhu a výborná vodoodpudivost zaručují velkou pevnost a trvanlivost výrobků.

YKK - voděodolné zipy od nejlepšího světového výrobce. Tyto zipy zaručují perfektní účinnost a velmi dlouhou trvanlivost.

SBS - elmi kvalitní spirálové a nepromokavé zipy od renomovaného světového výrobce.

Duraflex - a namáhaných místech jsou použity spony od nejlepších světových výrobců plastů. Tyto spony použitím nejkvalitnějších materiálů a konstrukce odolávají i v nejnáročnějších podmínkách.


Technické parametry

Materiál:Asymtex, Cordura
Zádový systém:Air
Zipy a spony:YKK, SBS, Duraflex
Hmotnost:400 g
Objem:17 l

Fotogalerie

Batoh Doldy Nuovo 17 Batoh Doldy Nuovo 17 Batoh Doldy Nuovo 17 Batoh Doldy Nuovo 17 Batoh Doldy Nuovo 17 Batoh Doldy Nuovo 17 Batoh Doldy Nuovo 17 Batoh Doldy Nuovo 17 Batoh Doldy Nuovo 17
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační

Ceník

Kód produktuPopisDostupnostPůvodní cenaNaše cena 
šedáBatoh Doldy Nuovo 17, barva šedádo týdne1.330 Kč1.190 Kč
zelenáBatoh Doldy Nuovo 17, barva zelenádo týdne1.330 Kč1.190 Kč
červenáBatoh Doldy Nuovo 17, barva červenádo týdne1.330 Kč1.190 Kč

K produktu doporučujeme

Hortez - Batoh Doldy Nuovo 17 : Hortez sport - specialista na outdoor