Stan Coleman Monviso 3

Umístění: Stany, přístřešky a rybářské bivaky » Stany turistické (1 až 4 osoby)

Výrobce: Coleman
Záruka: 3 roky

Samonosný turistický stan řady Adventure je univerzální volbou pro většinu outdoorových nadšenců, kteří chtějí prvotřídní vybavení. Hodí se především na krátkodobé kempování, turistiku a třeba i oblíbené sjíždění řek.

Parádní, lehký a samonosný dvouplášťový stan Coleman Monviso 3 je klasické iglú s vytaženou předsíňkou. Vyroben je z těch nejlepších materiálů a tak jeho hmotnost atakuje hranici jednoho a půl kilogramu na osobu, čímž se řadí k nejlehčím stanům na trhu svého druhu. Velice pevná a stabilní konstrukce je vzniklá dvěma zkříženými pruty pro ložnici a jedním předsazeným lomeným prutem pro prostornou předsíň. V ložnici stanu Coleman Monviso 3 naleznou dostatek místa tři nocležníci a do předsíňky se vejde opravdu velké množství bagáže. Předsíň velice dobře poslouží nejen pro bagáž, ale také jako ochrana vchodu za nepříznivých povětrnostních podmínek. Je tak možné stan odvětrávat i za deště, nebo si uvařit teplý čaj i za silného větru. To ve spojení s dvěma ventilačními otvory v kopuli ložnice a dvěma ventilačními otvory v předsíňce vytváří ideální prostředí pro Váš spokojený spánek v přírodě. Navíc díky vnější konstrukci stavíte ložnici i tropiko společně což oceníte především za nepříznivého počasí. Stan Coleman Monviso 3 je Vaše jistota při poznávání přírody a nových dobrodružství.

 

Technické detaily stanu Coleman Monviso 3:

 

Řada Adventure:

Stany Coleman z řady Adventure jsou určeny těm nejodvážnějším turistům, kteří míří daleko, vysoko a na dlouho, často mimo dosah civilizace. Spolehlivý stan na těchto cestách je nutností. Musí odolat přívalu deště, přežít silný vítr, ale současně je požadováno, aby byl co nejlehčí do batohu.To se podaří pouze použitímnejlepších materiálů a jejich pečlivým zpracováním. Kompromisy v kvalitě se nevyplácí.


DOPRAVA ZDARMA

Technické parametry

Počet osob:3
Vnější materiál:polyester 68D/210Tripstop UV Pro
Vnitřní materiál:prodyšný polyester, neprůhledná síťovina
Podlážka:polyester 70D/190T
Švy:podlepené
Voděodolnost:4000 mm H2O tropiko/ 5000 mm H2O podlážka
Konstrukce:dural 7001-T6
Rozměry postaveného stanu:120 x 330 x 110cm
Rozměry sbaleného stanu:Ø16 x 17 x 39 cm
Plocha:4,8 m2 ( 3,8 ložnice + 1,0 předsíň )
Hmotnost:3,65 kg

Fotogalerie

Stan Coleman Monviso 3 Stan Coleman Monviso 3 Stan Coleman Monviso 3 Stan Coleman Monviso 3
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační

Ceník

Kód produktuPopisDostupnostPůvodní cenaNaše cena 
uniStan Coleman Monviso 3do týdne5.499 Kč4.949 Kč

Videa

http://www.coleman.eu/CZ/t-3D_monviso3.aspx

K produktu doporučujeme

Hortez - Stan Coleman Monviso 3 : Hortez sport - specialista na outdoor