Batoh Doldy Avenger 30

Umístění: Batohy, nosítka a jiná zavazadla » Batohy do 30 litrů

Výrobce: Doldy
Záruka: 2 roky

Jednokomorový batoh s dobře odvětraným zádovým systémem je ideálním batůžkem pro horské výstupy a turistiku.

Vnitřek batohu Doldy Avenger 30, objemem středního ze tří batohů Doldy Avenger, je provedený v oranžové barvě, čož usnadňuje orientaci uvnitř batohu. Kompaktní batůžek Doldy Avenger je vybaven řadou kapes a úchytů.

Batoh Doldy Avenger 30 je "tvořen" pomocí nové technologie ULTRADRY, což je technologie budoucnosti, která používá vysokofrekvenční sváření materialů místo klasického šití. Díky této technologii a použití speciálních materiálů je batoh Doldy Avenger 30 absolutně nepromokavý a zároveň jsou "švy" velmi pevné a elegantní.

 

Technické detaily batohu Doldy Avenger 30:

 

 

Zádový systém:

Air System - je nový zádový systém, jenž zaručuje dokonalé rozložení nákladu a výborné odvětrání zad. Součástí je plastový panel, ergonomicky tvarovaná duralová výztuha, ergonomicky tvarované vyztužené ramenní popruhy ve tvaru S, prsní úvaz, vyztužený bederní pás, spodní a vrchní stabilizační popruhy, přičemž v šechny části jsou podšity tkaninou Tebox, což zaručuje dobré odvětrání zad.

Materiál:

Asymtex - je nový velmi pevný a lehný nylonový materiál. Díky speciálnímu asymetrickému způsobu tkaní je velmi pevný jak v trhu a střihu, tak proti proražení. Zátěr nové generace Heavy PU společně s velmi kvalitní vodoodpudivou úpravou zaručují výborné vlastnosti i v extrémních podnímkách.

Codra - je látka z polyesterových vláken zatřená polyuretanem. Velmi dobrá trvanlivost, odolnost v trhu a výborná vodoodpudivost zaručují velkou pevnost a trvanlivost výrobků.

YKK - voděodolné zipy od nejlepšího světového výrobce. Tyto zipy zaručují perfektní účinnost a velmi dlouhou trvanlivost.

SBS - elmi kvalitní spirálové a nepromokavé zipy od renomovaného světového výrobce.

Duraflex - a namáhaných místech jsou použity spony od nejlepších světových výrobců plastů. Tyto spony použitím nejkvalitnějších materiálů a konstrukce odolávají i v nejnáročnějších podmínkách.


Technické parametry

Materiál:Asymtex, Codra
Zádový systém:Air
Zipy a spony:YKK, SBS, Duraflex
Objem:30 l
Hmotnost:1.150 g

Fotogalerie

Batoh Doldy Avenger 30 Batoh Doldy Avenger 30 Batoh Doldy Avenger 30 Batoh Doldy Avenger 30 Batoh Doldy Avenger 30 Batoh Doldy Avenger 30 Batoh Doldy Avenger 30 Batoh Doldy Avenger 30 Batoh Doldy Avenger 30 Batoh Doldy Avenger 30
Fotografie produktů jsou pouze ilustrační

Ceník

Kód produktuPopisDostupnostPůvodní cenaNaše cena 
modráBatoh Doldy Avenger 30, barva modrádo týdne1.590 Kč1.430 Kč
šedáBatoh Doldy Avenger 30, barva šedádo týdne1.590 Kč1.430 Kč
pískováBatoh Doldy Avenger 30, barva pískovádo týdne1.590 Kč1.430 Kč
červenáBatoh Doldy Avenger 30, barva červenádo týdne1.590 Kč1.430 Kč

K produktu doporučujeme

Hortez - Batoh Doldy Avenger 30 : Hortez sport - specialista na outdoor